Kozmetické prípravky

PROFHILO® Pura

Viacúčelový produkt starostlivosti o pleť, jemná čistiaca micelárna voda, ktorá odstraňuje make-up a nečistoty bez toho, aby bola pokožka stresovaná a zanecháva na nej pocit čistoty a sviežosti.

Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá zlepšuje hydratáciu pokožky, jej pružnosť a sviežosť, micelárny roztok, ktorý napomáha dokonalému očisteniu pleti, vodu z kvetu Euphrasie, ktorá má prírodné upokojujúce a osviežujúce účinky, hydratačný komplex a alfa-glukánový oligosacharid, ktorý podporuje zdravú mikroflóru pokožky a pomáha obmedziť rast patogénnej flóry.

400 ml fľaša s dávkovačom

PROFHILO® Haenkenium

Viacúčelový krém s antioxidantami pre udržanie bunkovej vitality. Posilňuje pevnosť a pružnosť pokožky, redukuje mikrovrásky.

Produkt chráni pokožku pred predčasným starnutím pleti spôsobeným faktormi oxidačného stresu (znečistenie ovzdušia, nadmerné vystavovanie sa UV žiareniu, zlá strava, fajčenie, atď.) Obnovuje jej ochrannú bariéru, ktorá môže byť poškodená vďaka oxidačnému stresu alebo dermatoestetickým ošetreniam.

Komplex kyseliny hyalurónovej s dvoma molekulami rôznej veľkosti a špecifický patentovaný suchý extrakt zo Šalvie haenkei HAENKENIUM®, ktorá je účinným antioxidantom.

50 ml bez bezvzduchové balenie

PROFHILO® Figura

Multiaktívny remodelačný a tonizujúci krém na udržanie vitality buniek. Dodáva tón, pružnosť a hydratuje pokožku do hĺbky.

Obsahuje komplex dvoch molekúl kyseliny hyalurónovej a MATRIXYL® 3000.

Kyselina hyalurónová s veľkou molekulovou hmotnosťou chráni pokožku udržiavaním integrity hydrolipidického filmu.

Kyselina hyalurónová s malou molekulovou hmotnosťou vďaka svojim špeciálnym hydrofilným vlastnostiam pomáha udržať pokožku dokonale hydratovanú.

MATRIXYL® 3000 tvorí kombinácia dvoch peptidov, ktoré podporujú remodeláciu tkaniva a pomáhajú obnoviť dynamiku bunkových funkcií.

150 ml bezvzduchové balenie

Viscoderm Hydrobooster Cream

Hydratačný krém na báze kyseliny hyalurónovej so špecifickou molekulovou hmotnosťou obohatený o aktívne rastlinné zložky (bambucké maslo a jojobový olej), ktoré pôsobia zmäkčujúco a antioxidačne, čím pomáhajú obnoviť hydrolipidický film pokožky a udržujú ju neporušenú po dlhý čas.

50 ml

VISCODERM® Hydrogel patch

Hydrogelová maska s postupným uvoľňovaním pre upokojenie, osvieženie a zvlhčenie tváre, krku a dekoltu.
1 náplasť

Viscoderm® Coverup

Sterilný fluidný základ s kyselinou hyalurónovou a arnica montana. Bez parabénov.
20 ml

Viscoderm® Pearls

Doplnok stravy pre doplnenie živín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v našom spojivovom tkanive.
30 kapsúl

Viscoderm® Photoprotection

Opaľovací krém SPF 50+ upravuje kožnú bariéru a obsahuje bohaté zloženie aktívnych antioxidantov a iné dôležité živiny.

50 ml