Profhilo®

Bioremodeling

Výnimočný injekčný dermálny gél s vysoko koncentrovanou kyselinou hyalurónovou určený na remodeláciu kožného tkaniva a zlepšenie kožnej laxity. Je 100% biokompatibilný s pokožkou človeka a bez použitia chemických prídavných látok.

Bioremodeling

Je výnimočný bioremodelačný produkt so zosieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorý sa používa na zlepšenie pevnosti, objemu a tónu/jasu pokožky na tvári a krku.

Obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej na trhu (3,2% – 64 mg/2ml) a je BDDE-free (Butanediol Diglycidyl Ether). Vďaka NAHYCO® Hybrid Technology je PROFHILO® 100% biokompatibilné s pokožkou človeka a bez prídavku chemických látok.

Vekom pokožka stráca pevnosť, objem, hydratáciu a začnú sa na nej objavovať vrásky. Úlohou PROFHILO® je prinavrátiť pokožke jej pevnosť, hydratáciu a objem tým, že v hlbšej vrstve pokožky zabezpečuje potrebnú výživu a aktiváciu kolagénových a elastínových vlákien.

Zosieťovaná kyselina hyalurónová
3,2% – 32 mg (H-HA) + 32 mg (L-HA)/2 ml
1 x 2 ml naplnená injekčná striekačka

hydroACTION
liftACTION
CROSS-LINKING
Bioremodeling

PROFHILO ® BODY je určené na ošetrenie a bioremodeláciu ochabnutosti/laxity pokožky tela, zlepšenie jej hydratácie, pevnosti a na redefiníciu kontúr.

PROFHILO ® BODY 3,2% – 96 mg/3 ml je však na rozdiel od PROFHILO ® 3,2% – 64 mg/2 ml, ktoré sa používa najmä pri ošetrení tváre a krku, indikované hlavne na ošetrenie pokožky tela, napríklad na ochabnutú pokožku brucha napríklad po tehotenstve alebo suchú pokožku na vnútornej strane paží, na kolenách, prípadne na ošetrenie vrások vzniknutých z nadmerného slnenia na dekolte.

Zosieťovaná kyselina hyalurónová
3,2% – 48 mg (H-HA) + 48 mg (L-HA)/3 ml
1 x 3 ml naplnená injekčná striekačka

hydroACTION
liftACTION
CROSS-LINKING

PROFHILO ® BODY je súčasťou KIT-u, ktorý obsahuje:

2 ks PROFHILO ® BODY 3,2% – 96 ml/3 ml
1 ks PROFHILO ® FIGURA TELOVÝ KRÉM, 150 ml
1 ks PROFHILO ® FIGURA TELOVÁ NÁPLASŤ, 4 ks

PROFHILO® FIGURA TELOVÉ NÁPLASTE sú určené na upokojenie a zvlhčenie pokožky priamo po dermatoestetickom ošetrení.

PROFHILO® FIGURA TELOVÝ KRÉM s kyselinou hyalurónovou a účinnou zložkou Matrixyl® 3000 je určený na ošetrovanie pokožky v domácom prostredí. Je vhodný na tonizáciu pokožky, ktorá stratila elasticitu a hydratáciu a zlepšuje viditeľné znaky starnutia pleti.