Technológie

Hydrolift® ACTION

Základným konceptom produktov PROFHILO®, ALIAXIN® a VISCODERM® je Hydrolift® Action.

Hydrolift® Action je inovatívny a exkluzívny terapeutický prístup zameraný na prevenciu a liečbu fyziologického zníženia kyseliny hyalurónovej v pokožke, obnovenie hydratácie, pružnosti a jasu pokožky.

Hydrolift® Action v sebe spája synergický účinok bioregeneračného a mechanického liftingu vďaka použitiu zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vyrobenej pomocou patentovanej technológie IBSA. Vďake tejto technológii predstavuje Hydrolift® Action tú pravú prevenciu a boj proti procesu starnutia pleti.

NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY

Základom všetkých technológií použitých pri výrobe produktov IBSA Derma je zachovať čo najviac prirodzených vlastností kyseliny hyalurónovej a zároveň zabezpečiť ich čo najdlhšie pôsobenie v hlbších vrstvách pokožky.

NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY je patentovaná technológia, vyvinutá spoločnosťou IBSA Derma, vďaka ktorej sú molekuly kyseliny hyalurónovej s veľkou a malou molekulovou hmotnosťou vzájomne previazané/zosieťované bez pridania chemických stabilizačných látok.

Výsledkom je prvá stabilizovaná hybridná kyselina hyalurónová, ktorá má vynikajúce vlastnosti, je stabilná aj kooperatívna zároveň. Jej hydratačný a výživový efekt pôsobí v pokožke výrazne dlhšiu dobu. Kyselina hyalurónová SHYALT ULTRAPURE sa vyznačuje vysokým stupňom čistoty „ultrapure“, vyrobená je patentovaným procesom bakteriálnej biofermentácie, ktorý zabezpečuje produktu excelentnú kvalitu a zároveň aj biokompatibilitu s ľudským tkanivom.