O nás

Spoločnosť Ivemedica s.r.o. je výhradný distribútor produktov s kyselinou hyalurónovou PROFHILO®, ALIAXIN® a VISCODERM®.

Výrobcom týchto produktov je švajciarsko-talianska spoločnosť IBSA, ktorá je jednou z popredných farmaceutických spoločností na svetovom trhu zameriavajúca sa na výrobu produktov s kyselinou hyalurónovou pre intradermálnu aplikáciu ale aj na sériu kozmetických prípravkov.

Spoločnosť IBSA – Institute Biochemical SA bola založená v roku 1945 skupinou švajčiarskych biológov. Počas svojej existencie získala jedinečné skúsenosti vo farmaceutickom výskume a technológiách. Svoje skúsenosti a znalosti využila vo farmaceutickej oblasti na vývoj vysoko kvalitných zdravotníckych pomôcok pre dermatológiu na báze kyseliny hyalurónovej a tak vznikla špeciálna dermatoestetická značka IBSA Derma.

IBSA Derma sa odlišuje od iných výrobcov na trhu, pretože kontroluje celý životný cyklus svojho produktu od začiatočného procesu biofermentácie vstupnej raw suroviny po výstupný finálny produkt naplnený v injekčných striekačkách.